Kaplan Kilit, anahtarcı, çilingir, Kale Yetkili Servisi, Denizli  
kaplan logo
www.kaplananahtar.com
 

 

 

denizli çilingir,denizli anahtarcı
denizli oto anahtar,denizli elektronik anahtar,
kale yetkili servis
KAPLAN KİLİT LTD. ŞTİ.
DENİZLİ
 
     KUMANDA TAMİRİ

Otomobil kumandaları zamanla yıpranır, arızalanır veya kullanılmaz hale gelebilir.
Kaplan kilit olarak bizler yılların verdiği tecrübe ile gerek pil değişimine geldiğinizde, gerekse herhengi bir arıza için başvurduğunuzda kumandanızı komple test ediyor ve ilerde kumandanın tamamen kullanılmaz hale gelmesine neden olabilecek olası arızaları da teşhis ediyoruz.

Kaplan Kilit, her türlü uzaktan kumanda tamiri konusunda ehil ve uzman bir kuruluştur. Her türlü kumanda buton kapak ve parçaları mevcuttur.Kumanda tamirinde ve değişen parçalarda tüm işlemler garantili olarak yapılmaktadır.

Otomobil kumandaları aslında göründüğünden çok daha hassas elektronik ürünlerdir. Kumandalar frekasn sistemi ile çalıştığından dolayı, temizlemek için açıp kapatırken ya da pilini değiştirirken çok dikkatli olunmalı hatta uzman kişiler tarafından müdahalede bulunulmalıdır.

Kumandanızın bozulduğunda yaşayacağınız sıkıntıları ve ehil olmayan kişilerce yapılan müdahale sonucu artık kullanılmaz hale gelecek kumandanızın maliyetini de düşünerek, her zaman oto anahtarı ve kumandaları konusunda uzman kuruluşlara başvurmanızı öneririz.

 

 
      HİZMETLER
      ANAHTAR YAPIMI
 
HER MARKA VE MODEL
OTO ANAHTARI YAPILIR
 

 Denizli Anahtarcı, Denizli çilingir, Denizli Kale Yetkili Servisi
Kaplan Kilit Ltd.Şti.

copyright c 2009-yakutbilgisayar